poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Samo zdrowie czyli „Staszic” na piknikuSamo zdrowie czyli „Staszic” na pikniku

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im Stanisława Staszica: Patrycja Górka, Dagmara Kasprzak, Dagmara Kanicka, Beata Rychłowska i Grzegorz Różański pod opieką opiekuna Samorządu Uczniowskiego – Jadwigi Kołodziej – wzięli udział w Pikniku Powiatowym. Piknik odbywał się 10 czerwca na wieruszowskim rynku.

Nasze sokowirówki (które otrzymaliśmy w ramach udziału w projekcie prozdrowotnym  realizowanym przez powiat wieruszowski) wykorzystaliśmy do wyciskania soków w myśl „Samo zdrowie: marchew i jabłka!”. Nasze soki spożywali uczestnicy pikniku.

Stoisko miało bardzo wielu fanów. I nic dziwnego świetna obsługa i uśmiechy na twarzach naszych uczniów przyciągały wielu chętnych do skosztowania naturalnych napojów.

Dziękujemy wszystkim, którzy pili soki! Zrobiliście to dla swojego zdrowia i dobrej kondycji!


Skip to content