poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Sałatka a’la JunkeSałatka a’la Junke

Wystarczy pomysł i chęć do pracy, dobry humor i już mamy wspaniałą sałatkę warzywną. Oczywiście należy jeszcze użyć warzyw, które akurat  mamy pod ręką, dołożyć sześć przemiłych dziewczyn z klasy III S plus wychowawca Norbert Junke do smaku i uczta gotowa. Początkowo sałatka miała zostać nazwana sałatką a’la Staszic, ale na cześć sprawnie otwierającego puszki z groszkiem nauczyciela – nazwijmy ją może sałatką a’la Junke.

No i oczywiście ważna jest także degustacja w gronie klasowym i zaproszonych gości.

Sprawność manualna przy krojeniu warzyw oraz doprawienie całości pieprzem i solą – doskonale opanowane przez: Katarzynę  Biedal, Patrycję Szukałę, Aleksandrę Olek, Angelikę Nowak, Angelikę Grochotę, Karinę Polak z klasy III S.

Dziewczyny – miło było spędzić z Wami ten szkolny dzień!


Skip to content