poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Rozmowa z technologiem żywieniaRozmowa z technologiem żywienia

Na  godzinie wychowawczej  uczniowie klasy 3 Teem wraz z wychowawczynią Moniką Hejman gościli panią Joannę Smolis – technologa żywienia. Pani Joanna przeprowadziła z uczniami rozmowę na temat zdrowego żywienia i roli aktywności fizycznej w życiu każdego człowieka. Następnie uczniowie wypełniali anonimową ankietę. Celem badania było poznanie własnej oceny na temat sposobu odżywiania i aktywności fizycznej w grupie uczniów klas III techników. Każdy z nas musi sobie uświadomić jak ważny jest prawidłowy sposób odżywiania. Nasza dieta wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale także na nasze samopoczucie i przekłada się na wyniki w nauce. Należy także pamiętać o aktywności fizycznej, która chroni nas przed otyłością i pozytywnie wpływa na pracę naszego  mózgu. Na zakończenie spotkania pani Joanna przygotowała niespodziankę dla uczniów w postaci pysznych jabłek, za które serdecznie dziękujemy!


Skip to content