poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Rowerzyści ze „Staszica”Rowerzyści ze „Staszica”

W sobotę czternastego czerwca uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w XXXV Wojewódzkim Rajdzie Rowerowym.

Ekipa rowerzystów w składzie: Agata Dąbek, Artur Szymfel, Adam Dąbek, Daniel Okoń, Mateusz Kacała, Filip Szewczyk, Patryk Szewczyk, Marek Maślanka, Artur Rzadki, Damian Chałupka, Iwona Sulej, Anna Ślusarek i Damian Mądrawski oraz nauczyciele: wicedyrektor Małgorzata Karkoszka, Iwona Kuliga-Kmiecik, Danuta Urbaś, Krzysztof Gałęza.

Trasa Rajdu: Wieruszów, Galewice, Cieszęcin, Kowalówka, Sopel, Wieruszów Stadion.

Trasa bardzo przyjemna, w pięknych okolicznościach przyrody.

Następnie wzięliśmy udział w konkursie „Walory przyrodnicze i kulturowe województwa łódzkiego”. Drużyna w składzie: Adam Dąbek, Damian Mądrawski i Daniel Okoń zajęła III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Oczekując na wyniki konkursu stoczyliśmy emocjonującą rozgrywkę w ulubioną grę z czasów dzieciństwa „w państwa i miasta”. Rewanż musimy rozegrać już w szkole.

p1

Serdeczne podziękowania dla organizatorów i oczywiście za rok znów meldujemy się na starcie kolejnego rajdu.

Wieruszowski Cross Rowerowy zakończył się sukcesem reprezentanta naszej szkoły Jakuba Hodyjasa.

Z żalem odnotowujemy, że skupienie się w jednym czasie różnych imprez i uroczystości uniemożliwiło wystartowanie większej liczby reprezentantów szkoły. Mamy nadzieję, że po nawiązaniu ścisłej współpracy z TSR – liczba reprezentantów naszej szkoły w przyszłym roku będzie godna i będziemy świadkami pięknej rywalizacji.


Skip to content