poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Quiz mikołajkowy w Hufcu OHP WieruszówQuiz mikołajkowy w Hufcu OHP Wieruszów

W dniu 7 grudnia 2016 roku w świetlicy Hufca Pracy w Wieruszowie odbyło się spotkanie mikołajkowe z udziałem  młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. Organizacją spotkania zajęła się Rada Młodzieży, która przygotowała dla zebranych quiz mikołajkowy.

Quiz poprowadziła Julita – przewodnicząca Rady Młodzieży  – w towarzystwie Św. Mikołaja.

Do konkursu przystąpiły dwie siedmioosobowe drużyny chłopców i dziewcząt.

Przygotowanych zostało 26 pytań, z czego część z nich były to zagadki muzyczne. Młodzież świetnie się bawiła i po długich zmaganiach, okazało  się, że obie drużyny uzyskały jednakową liczbę punktów. Po części konkursowej młodzież skorzystała z przygotowanego poczęstunku.

Wszyscy, którzy odwiedzili 7 grudnia świetlicę OHP w Wieruszowie, bawili się doskonale. Miło jest otrzymywać  prezenty, a jeszcze milej jest obdarowywać innych, dlatego pamiętajmy, że tak naprawdę każdy z nas może zostać Św. Mikołajem.


Skip to content