poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Przestrzegaj przepisów BHP i startuj w konkursie!Przestrzegaj przepisów BHP i startuj w konkursie!

Dnia 11.03.2019r. odbyły się zawody I stopnia, etap szkolny IV edycji  Konkursu wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie organizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów z klas II i III Technikum Budowlanego, którzy rozwiązywali test zawierający zagadnienia dotyczącymi przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych, prawa pracy itp.

W tym etapie najwyższe wyniki uzyskali następujący uczniowie:

  1. Augustyniak Sandra IV Tb – 26pkt
  2. Mieszała Sebastian  III Tb – 25pkt
  3. Klain Kamila  IV Tb – 20pkt

W/w uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w zawodach II stopnia (etap wojewódzki), które odbędą się w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi w dniu 11.04.2019r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!


Skip to content