poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Projekt „Młode Głowy”Projekt „Młode Głowy”

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w projekcie badawczym fundacji Martyny Wojciechowskiej UNAWEZA.

Projekt o nazwie „Młode Głowy” dotyczy badania poczucia własnej wartości i sprawczości wśród młodego pokolenia i ma na celu rozpoznanie stanu psychicznego dzisiejszej młodzieży. Badania będą miały charakter w pełni anonimowej ankiety i zostaną przeprowadzone pod okiem nauczycieli informatyków oraz szkolnych koordynatorów projektu Pani Karoliny Krawczyk-Borowiec oraz Izabeli Machoń-Brody.

Ze względu na dużą liczbę uczniów Naszej szkoły – w badaniach wezmą udział uczniowie II i III klas Technikum. Badania są dobrowolne zaś uzyskane wyniki będą stanowić podstawę do wypracowania praktycznych rekomendacji wspierających młodzież w okresie dojrzewania.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie www.mlodeglowy.pl


Skip to content