poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

PROJEKT CZYTELNICZY READ ON – Oxford Learner’s BookshelfPROJEKT CZYTELNICZY READ ON – Oxford Learner’s Bookshelf

Zachęcamy wszystkich Uczniów do udziału w tegorocznej edycji  projektu językowego  READ ON, który ma na celu rozwijanie sprawności językowych  z języka angielskiego oraz rozwijanie kompetencji czytelniczych.

Prosimy aby zainteresowani uczniowie  zgłaszali chęć uczestnictwa w projekcie do nauczycieli języka angielskiego:Katarzyny Joniak,Agaty Damasiewicz,Julity Bossy-Piluch  poprzez wiadomość w edzienniku zatytułowaną: PROJEKT CZYTELNICZY READ ON.

 Każdy z uczestników projektu jest zobligowany do przeczytania dwóch książek z biblioteczki anglojęzycznej Oxford Learner’s Bookshelf ,które należy wypożyczyć z biblioteki szkolnej.

Zadaniem uczestników projektu jest napisanie krótkiego streszczenia w języku angielskim dotyczącego przeczytanych pozycji ,a następnie  zaprezentowanie i wyrażenie  swojej opinii na temat lektury anglojęzycznej podczas spotkania Klubu Czytelniczego READ ON ,które odbędzie się w pierwszym tygodniu czerwca.

Czytanie angielskiej literatury w oryginale wzbogaca umiejętności językowe i poszerza wiedzę z zakresu literatury dlatego zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w projekcie  i wypożyczenia książek z naszej szkolnej anglojęzycznej biblioteczki-Let’s read!


Skip to content