poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Prace na budowie idą pełną parą”„Prace na budowie idą pełną parą”

Trwają prace związane z realizacją zadania ” Budowa pasywnego budynku użyteczności publicznej przeznaczonego na cele dydaktyczne ZSP im. St. Staszica w Wieruszowie i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieruszowie „. Zadanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” realizowanego przez GRUPA EKOENERGIA Sp.zoo z Sierakowice Prawe Kierownikiem budowy jest pan mgr inż. Tomasz Gajek.

Do tej pory wykonane zostały roboty ziemne, prace instalacyjne m.in. podposadzkowe, wykonano warstwę podkładu z betonu, izolacje termiczne i przeciwwilgociowe pod płytą fundamentową.

Obecnie wykonywane są roboty fundamentowe polegające na układaniu zbrojenia płyty. Betonowanie planowane jest na koniec tygodnia.


Skip to content