poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Pozdrowienia dla Łukasza RzeźnikaPozdrowienia dla Łukasza Rzeźnika

Profesor Norbert Junke przez cztery lata współpracował z Łukaszem Rzeźnikiem przygotowując szkolne akademie. Łukasz jest tegorocznym absolwentem naszej szkoły.

Wspólnie zinterpretowali sporo wierszy i prozy. Łukasz posiada jakiś siódmy zmysł, bo kiedy w szkole akademia, pojawia się i pyta: „Panie Profesorze, w czymś pomóc ?” … i to jest bardzo miłe. Łukasz nadal szkoli swój kunszt aktorski w mieście Wrocławiu. Dziękujemy Łukasz za wizytę i podtrzymanie Profesora na duchu, gdy pięć minut przed premierą dręczy Go tylko jedna myśl: „Boże, żeby tylko wszystko się udało !„.

Potem Łukasz zwiedza mury szkoły, jest zszokowany wyglądem nowego korytarza na parterze. Spotyka Go też pedagog szkolny i pyta: „A dlaczego Ty nie jesteś na lekcji ?„. Tak to jest, kiedy się belfrzy zżyją z uczniami.

Powodzenia Łukasz!

rzeznik


Skip to content