poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Podziękowania za Piknik Charytatywny w dniu 10.11.2017 rokuPodziękowania za Piknik Charytatywny w dniu 10.11.2017 roku

W dniu 10 listopada 2017 roku, w piątek, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.

Uroczystość tego Dnia postanowiliśmy połączyć ze szczytnym celem, jakim będzie Piknik Charytatywny.
Piknik został zorganizowany przez:
–  uczniów klasy II Technikum Handlowo- Logistycznego. Osobą głównodowodzącą całego przedsięwzięcia była wychowawczyni klasy  Wiesława Ochota. To właśnie dla Was wielkie wyrazy uznania za wkład materiałowy ( przesmaczne babeczki), za logistyczne przygotowanie całej imprezy,
– opiekunka Samorządu Uczniowskiego Jadwiga Kołodziej wraz z uczennicami: Zuzanną Malinowską i Patrycją Górką,
– bibliotekarka szkolna Halina Paluch,
– osoby, które wspierały akcję w każdej chwili, gdy zostały o to poproszone …
Wszystkim Tym anonimowym „pomagaczom” – również serdeczne dziękujemy.

No i główne wyrazy podziękowania należą się wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, którzy przybyli na Piknik, zakupili smakowite wypieki i w ten sposób pomogli finansowo ludziom poszkodowanym w wyniku pożaru budynku w Kaskach.  

Impreza okazała się super wydarzeniem tego Dnia. Doznania smakowe połączone z atmosferą życzliwości  i poczuciem wsparcia potrzebujących – zaowocują zapewne tym, że piknik stanie się  tradycją Święta Niepodległości także w następnych latach.


Skip to content