poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Podaliśmy łapę psiakom!Podaliśmy łapę psiakom!

12 lutego zakończyliśmy akcję pomocy zwierzętom. Młodzież z naszej szkoły zakupiła karmę dla psów, którą dostarczono opiekunowi i przyjacielowi zwierząt panu Kazimierzowi Zawiercie z Mieleszyna. Serdeczne podziękowania organizatorzy kierują do uczniów klas, które wzięły udział w akcji : 2 d, 3 d, 3 Thho, 1 Ttb i 1 Tehl. Bardzo dziękujemy również za współpracę i życzliwość pani Iwonie Kmiecik .

Mamy nadzieję, że nasze działanie przypomniało o tym, że pomoc zwierzakom jest potrzebna o każdej porze, zwłaszcza tym, których okoliczności życia zależą od człowieka!

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy również w imieniu pana Zawierty.

Organizatorzy: Katarzyna Joniak, Marcin Joniak, Izabela Moska.


Skip to content