poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Podaj łapę bezdomnemu zwierzakowi!Podaj łapę bezdomnemu zwierzakowi!

W styczniu w naszej szkole organizujemy pomoc dla bezdomnych zwierząt. W ramach pomocy można kupić :

  • karmę dla zwierząt-suchą i mokrą(konserwy),
  • smycze (3metrowe),obroże w różnych rozmiarach

oraz/lub przynieść używane koce, kołdry i poduszki (nie powinny być z pierzem).

Zakupione rzeczy i produkty można pozostawić w gabinecie pedagoga szkolnego lub u nauczycieli Katarzyny Joniak – sala nr 20 i Izabeli Moska -sala nr 25. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w akcji! Każda, nawet drobna pomoc będzie cenna! Pamiętajmy o tym, że :

„Pomagając jednemu psu, nie zmienisz całego świata, ale cały świat zmieni się dla tego jednego psa!”

Za całą życzliwość i pomoc skierowaną do tych skrzywdzonych przez los stworzeń wdzięczni będą nie tylko pracownicy, ale także ich podopieczni, których merdające ogonki są najlepszym i najszczerszym podziękowaniem.

Organizatorzy: Katarzyna Joniak, Izabela Moska.


Skip to content