poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Paulina i Karolina dziękują za „Szlachetna Paczkę”Paulina i Karolina dziękują  za „Szlachetna Paczkę”

Paulina Jany i Karolina Kaźmierczak ze starostwa powiatowego w Wieruszowie zainicjowały akcję „Szlachetnej Paczki” wybierając do obdarowania jedną z rodzin. Jako, że urządzenie, które potrzebne było dla niepełnosprawnego dziecka wymagało sporego wydatku finansowego – poprosiły naszą szkołę o wsparcie akcji.

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich ludzi dobrej woli naszej staszicowskiej rodziny szkolnej, którzy w dniach 5 i 6 grudnia 2019 roku wzięli udział w akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”.
Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, którzy spontanicznie i  z zaangażowaniem  – zebrali kwotę 1484 złotych i 50 groszy.

Byli to: Weronika Lemiesz, Agnieszka Juszczak, Martyna Małek, Weronika Kowalczyk, Mateusz Szewczyk i Adrian Wizner z klasy I Technikum Logistycznego po gimnazjum oraz Jakub Żłobiński z klasy I Technikum Informatycznego po gimnazjum.

Oto słowa, które Paulina i Karolina kierują do wszystkich wspierających akcję:
„Kochani!
Pragniemy serdecznie podziękować za udział w akcji ,,Szlachetna Paczka’’ i wsparcie przygotowywanej przez Starostwo Powiatowe w Wieruszowie Paczki dla jednej z rodzin z naszego terenu. 
Wyzwanie było ogromne, a zakup podnośnika dla niepełnosprawnej Patrycji był znaczącym wydatkiem (3 500 zł). Jednak dzięki zaangażowaniu wielu społeczności oraz indywidualnych osób udało osiągnąć się cel i zakupić podnośnik, a także inne potrzebne rodzinie rzeczy (m.in. inhalator, koc, pościel, ręczniki, środki czystości). 

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie – młodzieży wraz z opiekunem p. Danutą Urbaś za przyłączenie się do akcji i nieocenione wsparcie. Dziękujemy również Urzędowi Miejskiemu w Wieruszowie oraz wielu prywatnym osobom za wielkie serce, wsparcie finansowe i rzeczowe oraz rozpowszechnienie informacji o Naszej akcji.
W ubiegłym tygodniu przekazaliśmy rodzinie Paczkę. Nie jesteśmy w stanie opisać radości oraz wdzięczności rodziny za prezenty. Bez Was nie byłoby to możliwe.

Dzięki Wam radość i nadzieja zawitały w sercach Naszej Rodziny. 

Serdecznie dziękujemy! Pamiętajmy, DOBRO WRACA!”


Skip to content