poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Ostatnie pożegnanieOstatnie pożegnanie

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Adriana Musialskiego, ucznia naszej szkoły. Wyrazy żalu i współczucia Rodzinie i Bliskim składają: Wychowawczyni Adriana, Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele i Pracownicy oraz Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. Msza pogrzebowa odbędzie się w środę 29 lipca 2020 o godzinie 13.00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Galewicach. Trudno znaleźć słowa, by wyrazić żal i smutek, z powodu przedwczesnej i niezrozumiałej śmierci. Adrian dopiero zaczął wkraczać w swoją dorosłość, nie tak miało się wszystko potoczyć w jego życiu. Adrian odszedł od nas, ale na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Zapamiętamy Adriana jako człowieka pełnego radości, energii i dobroci. Pamięć o Nim będzie wieczna w naszych sercach.

Można odejść na zawsze, by stałe być blisko…
Ks. Jan Twardowski


Skip to content