poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności BudowlanychOlimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Dnia 12.11.2014 r. odbył się etap szkolny XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, której organizatorem jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Do konkursu przystąpiło 23 uczniów z klas III i IV Technikum Budowlanego. Uczniowie odpowiadali na pytania teoretyczne oraz rozwiązywali zadania z dziedziny budownictwa.

Prace etapu szkolnego sprawdziła szkolna komisja i spośród uczestników najwyższe wyniki uzyskali: Kukuła Marta uczennica klasy IV Teb, Jagieła Michał z klasy III Tb, WójcikMateusz z klasy III Tb. Zgodnie z regulaminem olimpiady do etapu okręgowego przystępują uczniowie, którzy uzyskali w szkolnym etapie najwyższe wyniki i zostali zakwalifikowani przez Komisję Okręgową do następnego etapu. Etap okręgowy odbędzie się w dniu 07.03.2015 r. w Wieluniu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych edycjach.


Skip to content