poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – etap szkolnyOlimpiada Wiedzy Ekonomicznej – etap szkolny

4 listopada w naszej szkole odbył się I etap ogólnopolskiej XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. W tegorocznej edycji uczestnicy zmagają się z zagadnieniami ekonomicznymi pod hasłem „Nierówności społeczne a rozwój gospodarczy”. W naszym „Staszicu” w szkolnym etapie udział wzięli wszyscy ekonomiści – łącznie do zmagań konkursowych przystąpiły 32 osoby. Najlepsze wyniki osiągnęli: Małgorzata Cichosz z klasy III i Tomasz Olszowiak z klasy I. Gratulujemy!!! Na informację kto zakwalifikował się do drugiego etapu musimy poczekać do 1 grudnia 2015 r.

Dla ciekawych na jakie pytania odpowiadali uczestnicy OWE zamieszczamy poniżej rozwiązany test:
XXIX OWE – etap szkolny klucz (pdf)

Szczegółowe informacje nt. Olimpiady można znaleźć na stronie: www.owe.pte.pl