poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

W dniu 01.03.2019r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie odbyły się gminne eliminacje OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”.

W konkursie naszą szkołę reprezentowali: Hubert Dąbrowski, Stanisław Synowiec, Sebastian Augustyniak z klasy I Technikum informatycznego, Marcin Śniady, Łukasz Jakubczyk, Michał Zawada z klasy  I Technikum mechatroniczno-budowlanego, Konrad Majewski z klasy I Technikum logistycznego i Kacper Kwiatkowski z klasy I szkoły branżowej.

Do etapu powiatowego, który odbędzie się w Bolesławcu  zakwalifikował się: Konrad Majewski.


Skip to content