poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

NOWY ROK – DOBRE WIADOMOŚCI DLA BUDOWLAŃCÓWNOWY ROK – DOBRE WIADOMOŚCI DLA BUDOWLAŃCÓW

Miło nam poinformować, że Komisja Okręgowa Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, której organizatorem jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej zakwalifikowała czworo uczniów naszej szkoły do etapu okręgowego.

W dniach 5 marca 2022r. uczniowie:

  1. Natalia Sztukowska z klasy III Technikum Budowlanego
  2. Mateusz Kania z klasy III Technikum Budowlanego
  3. Martyna Jaroch z klasy III Technikum Budowlanego
  4. Kinga Prymas z klasy III Technikum Budowlanego

którzy uzyskali podczas etapu szkolnego najwyższe wyniki, będą reprezentowali w Wieluniu naszą szkołę na jubileuszowym etapie okręgowym XXXV OWIUB.

W związku z trwającym stanem pandemii zawody będą odbywać się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Komitety Okręgowe Olimpiady w stosownym czasie będą informować zakwalifikowanych uczestników i szkoły o szczegółowych wymaganiach i rozwiązaniach organizacyjnych w tym zakresie.

Będziemy trzymać kciuki. Życzymy powodzenia!


Skip to content