poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Nowe książki w bibliotece naszej szkoły !!!Nowe książki w bibliotece naszej szkoły !!!

Kolejne nowości trafiły na półki Biblioteki Szkolnej, książki te zostały  ufundowane przez nauczycieli bibliotekarzy z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie jako dar.

Pieniądze na ten cel zostały pozyskane w ramach współpracy Joanny Suwary i Haliny Paluch z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną im. W. S. Reymonta  w Wieruszowie przy organizacji konkursu  „Czytelmistrz 2020” skierowanego do dorosłych mieszkańców całej Polski.

Nowy księgozbiór, to bardzo wartościowy zestaw literatury zarówno dla Uczniów jak i Nauczycieli.  Są tutaj ciekawe pozycje biblioterapeutyczne, książki wyróżnione Literacką Nagrodą Nice oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy czytelników do korzystania z księgozbioru i nowych propozycji.

Pragniemy podkreślić, iż są to pierwsze nowości wydawnicze, które zostały wprowadzone do bibliotecznego systemu komputerowego Mol Net + w którym teraz pracujemy.

Nauczyciele bibliotekarze
Halina Paluch,
Emilia Brylak-Światłowska


Skip to content