poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Nocny Turniej Piłki Siatkowej – edycja IIINocny Turniej Piłki Siatkowej – edycja III

W dniu 22.04.2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.Stanisława Staszica w Wieruszowie odbyła się III edycja Nocnego Turnieju Piłki Siatkowej. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny młodzieżowe. Każda startująca drużyna otrzymała pamiątkowy puchar a trzy pierwsze pamiątkowe medale.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce –  ZSP „Staszic” Wieruszów

II miejsce – Gimnazjum Walichowy

III miejsce – „Czarne Owce” Opatów

IV miejsce – Gimnazjum Sokolniki

Skład ZSP „Staszic” Wieruszów: Suszkowski Hubert, Strzelczyk Dawid, Mączka Patryk, Rabiega Hubert, Lepka Kamil, Pietrakowski Adam, Betka Marcel, Fronia Marcin, Błażejewski Marek.

Dodatkowo z każdej drużyny został wytypowany i nagrodzony najlepszy zawodnik, który otrzymał Puchar dla najlepszego siatkarza i nagrodę rzeczową.

Nagrodzeni zawodnicy:

Dawid Strzelczyk – ZSP „Staszic” Wieruszów,

Radosław Tomaczak – Gimnazjum Walichnowy,

Jakub Pietrzak – Gimnazjum Sokolniki

Rafał Mak  – „Czarne Owce” Ostrówek

Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe w Wieruszowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  w Wieruszowie i Rada Rodziców. Firma WIFI-MAX  Pana Radoslawa Światłowskiego zapewniła ciepły posiłek wszystkim zawodnikom.

Puchary, medale i nagrody rzeczowe wręczyła Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Nikodem.

Organizator turnieju dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach a dodatkowe podziękowania za pomoc przy organizacji należą się: Klaudii Prędkiej, Martynie Świątek, Monice Sikorskiej i nauczycielom Urszuli Tęczy, Beacie Królikowskiej, Pawłowi Mosce, Norbertowi Junke.


Skip to content