poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

No to zaczynamy … 2016/2017No to zaczynamy … 2016/2017

1 września – data corocznie wyznaczająca początek  roku szkolnego.

O godzinie 9.00 sala gimnastyczna zapełniła się uczniami klas pierwszych. Słowa powitania i życzenia owocnej nauki i pracy złożyli uczniom i nauczycielom – dyrektor Małgorzata Nikodem, starosta wieruszowski Andrzej Szymanek oraz starszy Cechu Rzemiosł Różnych Adam Musiała.

Za sprawą p. Adama współpraca z Cechem nabiera nowej jakości. Korzystając z okazji składamy  serdeczne życzenia z okazji przypadającego właśnie w dzisiejszym dniu jubileuszu 50-lecia Pana pracy zawodowej.

W uroczystości wziął udział także komendant OHP Mieczysław Borkowski.

Podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego za przygotowanie pierwszego, szkolnego spotkania.

Przedstawiciele społeczności szkolnej uczestniczyli również w  uroczystościach związanych z oddaniem hołdu ofiarom II wojny światowej – pod obeliskiem na polach krajeńskich.


Skip to content