poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

no to pstryk!no to pstryk!

Fotografia szkolna to bardzo specyficzny rodzaj zdjęć. Może być jedynie prostym zapisem wyglądu grupy sztywno siedzących ludzi, ale może być również cudowną pamiątką wielkiej przyjaźni, czasu nauki, wygłupów i twarzy, które właśnie teraz są najważniejsze.

Jak co roku firma www.mawi.pl uwieczniła na zdjęciach uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

„Zdjęcie to jakiś moment, chwila, którą uwieczniasz. Mniej dla Ciebie ważna, lub bardziej. Możesz w przyszłości pokazać ją swoim dzieciom, lub przyjaciołom. Zdjęcie to nie tylko jakiś głupi obrazek. Ono przywołuje wspomnienia. Kiedyś spojrzysz na zdjęcie i powiesz „Ale to były czasy…”, z uśmiechem na twarzy. Mówię Ci, tak będzie.”


Skip to content