poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Nagroda dla Mariusza Myszora od firmy BETARDNagroda dla Mariusza Myszora od firmy BETARD

W dniu 05.04.2017r. do zakładu produkcji betonów i prefabrykatów betonowych „BETARD” w Długołęce udał się Mariusz Myszor uczeń III klasy Technikum Budowlanego wraz z opiekunem Beatą Królikowską.

Mariusz w nagrodę za zwycięstwo w etapie okręgowym olimpiady został zaproszony przez prezesa przedsiębiorstwa pana Artura Dziechcińskiego na wycieczkę techniczną.

Zapoznał się z poszczególnymi etapami produkcji oferowanych przez firmę wyrobów. Zwiedzanie rozpoczął od hali, w której wykonuje się zbrojenie elementów. W niedawno wybudowanej hali obejrzał proces produkcji słupów żelbetowych, płyt biegowych schodów, balkonów, płyt stropowych itp. W jednej z części tej hali miał okazję zobaczyć nowoczesną linię i proces produkcji płyt sprężonych. Sama konstrukcja tej hali też była interesująca z uwagi na połączenie elementów żelbetowych z dachem stalowym. Był też w hali, w której odbywała się produkcja płyt używanych do wykonywania stropów „Filigran”.

Mariusz poznał rodzaje transportu oraz sposoby magazynowania elementów i wyrobów na tym zakładzie.

Serdecznie dziękujemy za taki rodzaj nagrody i możliwość zwiedzenia zakładu przez naszego ucznia. Wiedza przez niego zdobyta zaowocuje zapewne w przyszłości.


Skip to content