poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Międzypokoleniowe dzielenie się wiedząMiędzypokoleniowe dzielenie się wiedzą

„Czy jest coś bardziej przyjemnego niż starość otoczona młodością,
która chce się czegoś nauczyć?”
Cyceron

1 grudnia uczniowie z klas IV Technikum Informatycznego brali udział w Warsztatach Komputerowych w Wieruszowskim Klubie Seniora. Spotkanie miało za zadanie budowanie pozytywnych relacji międzypokoleniowych. Ponadto warsztaty były okazją do poszerzenia wiedzy seniorów z zakresu obsługi komputerów, urządzeń mobilnych oraz korzystania z programów graficznych, komunikatorów i zaawansowanych funkcji przeglądarek. Wizyta pokazała, że młodzież z cierpliwością i w zrozumiały sposób potrafi dzielić się zdobytą wiedzą.


Skip to content