poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mieć pomysł na siebie :)Mieć pomysł na siebie :)

Korytarz szkolny to zawsze swego rodzaju rewia mody, oczywiście z przymrużeniem oka. Przyjemnie jest patrzeć na osoby, które dbają o swój wygląd. Jeszcze przyjemniej jest patrzeć, kiedy strój jest czysty, pachnący, schludny. Strój to także sposób pokazania innym, że mam „pomysł na siebie”. Wiele można dowiedzieć się o ludziach czytając napisy na Ich koszulkach. Pamiętajcie więc, że dobrze jest wiedzieć co jest na nich napisane i umieć to przetłumaczyć.

Oby nigdy nie zabrakło Wam kreatywności i pomysłów na siebie.

Podziękowania dla p. Wiesławy Ochoty za prezentację kreacji: „Kobieta Lato” oraz p. Małgorzacie Walacik za pomysłową koszulkę z Biegu Koguta.


Skip to content