poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mgr inż. Henryk Kukuła – z pracą magisterską do kolekcji mgr inż. Beaty Królikowskiej



Mgr inż. Henryk Kukuła – z pracą magisterską do kolekcji mgr inż. Beaty Królikowskiej

Nauczycielkę przedmiotów budowlanych (Technikum Budowlane przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie) Beatę Królikowską odwiedził Jej były uczeń, absolwent Staszica z roku szkolnego 2011/2012 Henryk Kukuła. Henryk był w wymienionym roku szkolnym – laureatem ogólnopolskiej XXV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, której organizatorem był Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.  Sentyment do szkoły i nauczycielki pozostał i w dowód tego mgr inż. Henryk Kukuła  przekazał na ręce p. Beaty – swoją pracę magisterską.

Jest to kolejna już tego rodzaju praca w zbiorach nauczycielki. To namacalny dowód na to, że wysiłek   włożony  w pracę z uczniem – przynosi efekt zadowolenia – w tak miły sposób.

Życzymy systematycznego uzupełniania kolekcji, a Henrykowi dziękujemy za pamięć  i promowanie naszej szkoły. Wszystkiego najlepszego, powodzenia!


Skip to content