poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Matura 2022 w StaszicuMatura 2022 w Staszicu

Dyrekcja szkoły, nauczyciele i wychowawcy przesyłają serdeczne gratulacje wszystkim naszym Absolwentom, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego. Łącznie przystąpiło do egzaminów  104 tegorocznych Abiturientów.  W szkole zorganizowano w sumie 160 sesji egzaminacyjnych, z czego 34 komisje powołano w celu przeprowadzenia tegorocznych egzaminów dojrzałości w formie pisemnej. Cieszymy się z Waszych sukcesów i bardzo wysokich wyników procentowych, jakie uzyskaliście. Sukces jest tym większy, że w sesji zimowej zdawaliście egzaminy zawodowe, gdzie próg zdawalności jest wielokrotnie wyższy niż na maturze. To również Wasz wysiłek sprawił, że szkoła uplasowała się ostatnio na 4 miejscu wśród szkół technikalnych województwa łódzkiego. Jesteście świetnie przygotowani do podejmowania aktywności na rynku pracy, wielu z Was już ją podjęło , a niektórzy są tak kreatywni, że zakładają własne firmy. Jesteśmy z Was dumni i życzymy Wam  wielu dalszych sukcesów. Trzymamy też kciuki  za tych nielicznych, którym, tak jak wielu tegorocznym maturzystom w kraju, nie udało się sprostać zadaniu w pierwszym terminie. Przypominamy, że możecie zdać egzamin w sierpniu i prosimy o składanie deklaracji. Nie zdało tylko 5 uczniów spośród 104, którzy przystąpili do egzaminów maturalnych, co stanowi zaledwie 4,81% wszystkich zdających. Pamiętajcie, że jest szansa zmienić ten wynik w przyszłym roku, a Nasza szkoła jest dla Was zawsze otwarta (deklaracje składacie  już we wrześniu).


Skip to content