poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Matura 2020Matura 2020

Wyjątkowy to rocznik maturalny. Tegoroczni maturzyści  są w niełatwej sytuacji.
Obostrzenia wynikające z pandemii koronowirusa spowodowały, że matury 2020 odbędą się w dniach od 8 do 29 czerwca, a nie jak zwykle na początku maja.  Jest to pierwsze zetknięcie się z sytuacją krytyczną, która dotyczy wszystkich bez wyjątku. Będzie to zapamiętane – zarówno rok szkolny 2019/2020, jak i matury zdawane w specyficznych warunkach. Część ustna egzaminu maturalnego – w 2020 odwołana ze względu na pandemię.
Kalendarz terminów maturalnych: https://www.kalbi.pl/matura ,
https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/komunikaty-i-informacje/
„Staszic” jest w pełni przygotowany, zabezpieczony i zdezynfekowany na czas matur.
Życzymy Wam jasnych umysłów, żywego myślenia, łatwego przypominania potrzebnych faktów i wiedzy, spokoju wewnętrznego – życzymy Wam, żebyście zdali egzaminy maturalne najlepiej jak potraficie. My, nauczyciele będziemy Wam podczas egzaminów towarzyszyć. Mocno trzymamy za Was kciuki!


Skip to content