poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mateusz Kania w finale ogólnopolskim Olimpiady Budowlanej



Mateusz Kania w finale ogólnopolskim Olimpiady Budowlanej

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Mateusz Kaniaklasy II Technikum Budowlanego przeszedł przez kolejny etap zawodów i zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Zgodnie z regulaminem:

Do III, finałowego etapu przejdzie 60 uczestników z najwyższą liczba punktów. W przypadku uzyskania przez uczestników takiej samej liczby punktów, o przejściu do kolejnego etapu decyduje czas wykonania testu.

III finałowy etap odbywał się do tej pory w siedzibie organizatora, ale ze względu na sytuację epidemiczną  związaną z COVID-19 organizator zastrzegł sobie prawo do zmiany formy przeprowadzenia etapu finałowego, w celu dostosowania zasad przebiegu Olimpiady do obowiązujących obostrzeń.

Finał ogólnopolski, odbędzie się on-line dnia 09.04.2021r.

Zwycięzcą Olimpiady zostanie uczestnik, który uzyska największą liczbę punktów w III, finałowym etapie. W przypadku uzyskania przez uczestników tej samej liczby punktów, o zwycięstwie decydować będzie suma punktów uzyskanych przez uczestnika we wszystkich etapach Olimpiady.

Gratulujemy Mateuszowi dotychczasowych sukcesów, trzymamy kciuki i życzymy osiągnięcia wysokiej pozycji w finale!!!

 


Skip to content