poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Matematyka Moja PasjaMatematyka Moja Pasja

8 grudnia w naszej szkole odbyły się eliminacje konkursu Matematyka Moja Pasja. Z satysfakcją i przyjemnością informuję, że Mariusz Myszor uczeń IV klasy Technikum Budowlanego został zakwalifikowany do II etapu konkursu, który odbędzie się na terenie Uniwersytetu Łódzkiego. Organizatorami konkursu są: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi. Patronat nad konkursem sprawują: Rektor Uniwersytetu Łódzkiego, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Wojewoda Łódzki. W ubiegłym roku w tym prestiżowym konkursie tytuł finalisty otrzymał Patryk Wróbel, wtedy uczeń Technikum Informatycznego obecnie student Informatyki. Mariuszowi gratulujemy kwalifikacji do etapu finałowego i życzymy dobrego wyniku. Organizatorzy eliminacji szkolnych mgr Katarzyna Klimas i mgr Urszula Tęcza.


Skip to content