poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Matematyka Moja PasjaMatematyka Moja Pasja

Z satysfakcją informuję, że na ręce Dyrektora Szkoły został przesłany Dyplom dla Mariusza Myszora za zdobycie tytułu finalisty w konkursie Matematyka Moja Pasja. Mariusz jest naszym tegorocznym absolwentem Technikum Budowlanego. Konkurs Matematyka Moja Pasja jest corocznie organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego oraz przez Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedząc, że u podstaw wykształcenia technicznego leży matematyka staramy się wspierać i pomagać uczniom w ich rozwoju. Organizujemy szkolne konkursy matematyczne oraz pomagamy uczniom w przygotowaniach do konkursów pozaszkolnych. Mariuszowi gratulujemy osiągnięć w Konkursach  i Olimpiadach, dziękujemy za godne reprezentowanie naszego „Staszica” i życzymy powodzenia w dorosłym życiu.


Skip to content