poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Maria Kukuła wśród najlepszych!



Maria Kukuła wśród najlepszych!

8 kwietnia 2021 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap X edycji Olimpiady Logistycznej.
Do wielkiego finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w dwóch pierwszych etapach zorganizowanych online
Tym razem finaliści musieli zmierzyć się z zadaniem otwartym w formie on-line.
Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać i uzasadnić przedstawiony problem logistyczny. Konkurencja wśród uczniów była ogromna, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. 

Zwycięzcą X edycji Olimpiady Logistycznej został Kacper Pietrula z Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu, który uzyskał: możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów licencjackich lub inżynierskich na kierunku logistyka, płatny staż w firmie C.H. ROBINSON POLSKA S.A. i Spedimex Sp. z o.o., bezpłatną praktykę w firmie Express Botam Transport Sp. z o.o. wizytę w oddziale firmy GEFCO Polska Sp. z o.o. a także tablet, pendrive oraz zestaw gadżetów od MWSLiT we Wrocławiu i patronów. 

II miejsce zajęły:
 Klaudia Ogonowska z Zespołu Szkół Geodezyjno Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza w Krakowie oraz Maria Kukuła z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

III miejsce zajęli: Aleksandra Hoffmann z Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu, Kacper Kowalski z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie oraz Dawid Warzocha z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Opolu.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich finalistów, ze szczególnym ukłonem w stronę Marii Kukuły!
Maria! To zaszczyt być świadkami Twojego sukcesu! Powodzenia i wszystkiego dobrego !

Podczas finału na uczestników czekały liczne atrakcje: spotkanie z Dyrektorem Logistyki firmy Volvo Polska Sp. z o.o. – Panem Arkadiuszem Gierlikiem, wykład Specjalisty Managing Partner firmy Express Botam Transport Sp. z o.o. – Panem Marcinem Bobikiem, prezentacja przedstawicieli Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczniom, którzy spróbowali swoich sił w tegorocznej edycji Olimpiady Logistycznej:
“Szczególnie gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom. Jest nam niezmiernie miło, że Olimpiada Logistyczna organizowana przez naszą uczelnię z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród szkół z całej Polski.”
https://www.mwsl.eu/studia
https://www.mwsl.eu/doradztwo-zawodowe


Skip to content