poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Maraton językowy in EnglishMaraton językowy in English

W dniu 08 czerwca 2022r. w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego „Maraton Językowy”. W konkursie wzięło udział 31 uczniów naszej szkoły, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności językowe, wiedzę językową oraz kulturoznawczą. Testy składały się z zadań zamkniętych i otwartych a ich zakres dostosowany był do norm programowych realizowanych w szkołach średnich. W  etapie finałowym wzięło udział 15 uczestników, spośród których komisja wyłoniła następujących laureatów :

I miejsce:

ALEKSANDRA OWCZAREK uczennica klasy 3 Tbhp

II miejsce:

AGNIESZKA BABEROWSKA uczennica klasy 2 Teh

III miejsce:

Ex aequo: BARTOSZ KORPETA uczeń klasy 2 Ttb oraz  JAKUB ŻŁOBIŃSKI uczeń klasy 3 Tig

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do konkurencji w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu: J. Bossa-Piluch oraz A. Damasiewicz


Skip to content