poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mamy układ z kominiarzem!Mamy układ z kominiarzem!

W ostatnich dniach roku szkolnego uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie- w pocie czoła zdają egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, a nauczyciele zasiadają w komisjach egzaminacyjnych.

Do egzaminów przystąpili uczniowie klas drugich i trzecich techników oraz trzecich zasadniczej szkoły zawodowej.

Egzaminy odbywały się w zakresie kwalifikacji:
A.18 – technik handlowiec, A.30 – technik logistyk, A.35 – technik ekonomista, E.12 i E.13 – technik informatyk, E.08 – technik elektryk, M.20 – technik mechanik, B.16 i B.33 – technik budownictwa, E.18 – technik mechatronik i A.18 – sprzedawca.

Jako, że szkołę odwiedził w tym czasie (przynoszący od zawsze szczęście) kominiarz – p. Zbigniew Mazurkiewicz (absolwent naszej szkoły) – mamy nadzieję, że egzaminy będą zdane pomyślnie. 


Skip to content