poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Malta ach ta MaltaMalta ach ta Malta

Czas szybko mija. Uczestnicy projektu zaaklimatyzowali się już na Malcie.

W miniony weekend zwiedzali wyspę, która jest w oczach większości po prostu miastem z wieloma twarzami. W sobotę byli na Golden Bay a w niedzielę wspólnie z przewodnikiem zwiedzali trzy miasta Vallettę, Vittoriosa i Senglea. Rejs statkiem, podziwianie pięknej architektury a także poznawanie kultury Malty też tej kulinarnej na wspólnym obiedzie – to tylko mała część przeżyć, których nie można opisać słowami.

Wizyta w Vallettcie rozpoczęła się od ogrodów Barrakka i spacerami po malowniczych uliczkach. To był bardzo mile spędzony dzień i możliwość naładowania akumulatorów na koljeny tydzień pracy dla hotelarek, informatyków i ekonomistek.


Skip to content