poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Making of … w StaszicuMaking of … w Staszicu

W dniu 18 marca (sobota) 2017 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie stał się planem zdjęciowym. Odbyła się profesjonalna sesja fotograficzna w charakterystycznych dla szkoły miejscach. Pozowały uczennice i uczniowie Staszica. W wyniku ciężkiej pracy wielu osób powstanie … – a to na razie tajemnica. Tajemnica jest tak wielka i emocje w czasie sesji były tak duże że jesteśmy zmuszeni ukryć pracę na planie uczniów i uczennic Staszica. To co działo się w szkole ujrzy światło dzienne dopiero po obróbce zdjęć i zostanie pokazane w odpowiedniej oprawie. Dlatego należy uzbroić się w cierpliwość i zobaczyć pracę zespołu za aparatem.

W sesji wystąpili: Kowalska Klaudia (klasa 3 technikum budowlane), Marynowska Weronika (klasa 2 technikum ekonomiczne), Nawrocka Martyna (klasa 1 technikum logistyczne), Glińska Wanesa (klasa 1 technikum logistyczne), Augustyniak Sandra (klasa 2 technikum budowlane), Bartnik Nadia (klasa 1 technikum logistyczne), Górka Patrycja (klasa 1 technikum logistyczne) oraz Dąbek Adam (klasa 4 technikum informatyczne), Wróbel Patryk (klasa 4 technikum informatyczne), Nowak Damian (klasa 4 technikum budowlane), Derdak Łukasz (klasa 2 szkoły zawodowej), Biegański Tobiasz (klasa 1 technikum logistyczne), Morawski Krystian (klasa 2 technikum budowlane), Suszkowski Hubert (klasa 2 szkoły zawodowej).

Pomysłodawcy przedsięwzięcia to nauczyciele wychowania fizycznego: Sławomir Stojecki, Małgorzata Walacik, Robert Gruszka, zdjęcia wykonał Rafał Kos z córką Hanią, pomagali nauczyciele Rafał Kowalczyk i Beata Królikowska.


Skip to content