poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Logistycy w Intermarche i TudorzeLogistycy w Intermarche i Tudorze

13 czerwca 2018 roku uczennice i uczniowie  z klasy II Technikum Logistycznego wraz z opiekunem mgr inż. Katarzyną Bartnik – Domal  – odbyła wycieczkę do zakładu produkcyjnego Tudor i magazynu, sklepu sieci Intermarche. Podczas wizyty w Tudorze uczniowie mogli zaobserwować m.in. pracę na linii produkcyjnej i w magazynie. Zapoznali się z procesem projektowania odzieży w zakładzie i planowania produkcji. Dowiedzieli się m.in., że cykl wytwarzania jednej koszuli wynosi od 38 do 80 minut. W Intermarche logistycy zwiedzili strefę przyjęć towarów i główny magazyn. Uczniowie poznali obowiązki pracowników dotyczące higieny pojemników i urządzeń chłodniczych oraz sposób przechowywania produktów wymagających odpowiedniej temperatury składowania.


Skip to content