poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Logistycy w AgrecoluLogistycy w Agrecolu

W dniu 29.09.2016 r. dzięki uprzejmości Pana Jarosława Prymasa  uczniowie drugiej klasy Technikum Logistycznego mieli możliwość poznania z bliska działalności firmy AGRECOL sp. z o. o.

Warto wspomnieć, że AGRECOL sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

Spotkanie dla grupy logistyków zorganizowali  Pan Łukasz Burak – Dyrektor Produkcji oraz Pani Lidia Bak – Specjalista ds. kontrollingu i analiz. Opiekunem i przewodnikiem na teranie zakładu był  Pan Radosław  Pstrokonski – Advisor to the Board

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami w procesach produkcyjnych, magazynowaniu i dystrybucji.

Największą logistyczną niespodzianką była możliwość poznania w praktyce  programu wspierającego  obsługę procesów logistycznych – WMS.

Była to wspaniała lekcja, na której uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę teoretyczną i skonfrontować ją z praktyką.

W rezultacie , większość uczestników wycieczki , wyraziła ogromne zainteresowanie firmą Agrecol jako potencjalnego  przyszłego pracodawcy.

agr


Skip to content