poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Krew dla Marysi Zalwert!Krew dla Marysi Zalwert!

Zapraszamy wszystkich pełnoletnich uczniów i wszystkich mieszkańców powiatu wieruszowskiego na Akcję Honorowego Oddawania Krwi, która odbędzie się w dniu 07.10.2016 r. (piątek) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im Stanisława Staszica w Wieruszowie (sala nr 4) przy ul. Szkolnej 1-3 od  godz. 8:00 do 10:30. Prosimy zjeść lekki posiłek, wypić dwie  szklanki płynu (woda, herbata), zabrać ze sobą dokument tożsamości.

Prosimy o oddanie krwi ze wskazaniem na Marysię Zalwert (dziewczynkę z naszego powiatu chorą na białaczkę). Grupa krwi – każda.

Kiedyś Jan Paweł II powiedział: „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Są to piękne słowa, którymi powinniśmy się kierować w życiu.


Skip to content