poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Konkurs Językowy z języka angielskiego i niemieckiegoKonkurs Językowy z języka angielskiego i niemieckiego

15 grudnia odbył się w naszej szkole Konkurs Językowy z języka angielskiego i niemieckiego.

Tradycyjnie już uczestnicy konkursu spotkali się przed świętami Bożego Narodzenia, aby poszerzać swoją wiedzę z języków obcych.Konkurs organizujemy zawsze w adwencie, więc tematyka jest związana zazwyczaj z okresem bożonarodzeniowym. Treści wybranych utworów mają charakter dydaktyczno- wychowawczy. Prezentują zarówno postawy ludzkie, które zasługują na podziw i szacunek, jak i złe zachowania człowieka. Mając świadomość własnych słabości możemy bardziej rozwijać nasze zalety:). W tym roku uczestnicy konkursu pracowali z tekstem braci Grimm” Frau Holle”/  „Mother Hulda”/.

Z przejemnością informujemy,że najlepsze miejsca zajęli uczniowie:

I miejsce: Patrycja Tomiczek i Emilia Nalepa – klasa 2 Te

II miejsce: Weronika Pawlak i Paulina Cichosz- klasa 4 Teo

III. miejsce:Aleksandra Brylak i Patryk Łukianowski- klasa 3 Tbp

Gratulujemy dobrego wyniku laureatom konkursu, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy: Katarzyna Joniak i Izabela Moska


Skip to content