poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów Szkoły ZawodowejKonkurs Języka Niemieckiego dla uczniów Szkoły Zawodowej

23 listopada odbyła się II edycja Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów Szkoły Zawodowej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 2 d i 3 d. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe w zagadnieniach związanych z formami i organizacją sprzedaży. Konkurs przebiegał w atmosferze zaangażowania i pracy. Uczniowie wykazali się podstawową umiejętnością stosowania zwrotów niemieckojęzycznych w zakresie swojej specjalności.

Najlepsze wyniki w konkursie osiągnęły:

  1. miejsce: Katarzyna Jeżykowska – klasa 3d
  2. miejsce: Klaudia Żurek – klasa 2d
  3. miejsce: Kamila Wójciak klasa 3d

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu mając nadzieję, że udział w konkursie zachęci ich do poszerzania swojej wiedzy z języka niemieckiego w tematyce związanej z kształceniem w zawodzie: sprzedawca.

Organizatorzy: Joanna Wójcik-Kowalczyk, Izabela Moska.