poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Konkurs informatyczny BóbrKonkurs informatyczny Bóbr

W dniu 12 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie odbył się Konkurs Bóbr z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego   oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy 3 i 4 technikum informatycznego: Mikołaj Plewiński, Mateusz Błach, Dariusz Kaczmarek, Roman Samulski i Jakub Ciećka  pod opieką Rafała Kowalczyka.


Skip to content