poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Konkurs dla kreatywnych uczniów i nauczycieliKonkurs dla kreatywnych uczniów i nauczycieli

W tym roku szkolnym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie na dzień 22 stycznia 2016 wyznaczono uroczyste obchody Dnia Patrona Szkoły.

Jest to Dzień, który uświetniają występy utalentowanej artystycznie młodzieży. Od kilku lat jest to także prezentacja uczniów uzdolnionych, hobbystów-pasjonatów.

W tym roku Dyrekcja Szkoły ogłasza konkurs na prezentację poszczególnych kierunków kształcenia.
Zapraszamy Informatyków, Elektryków, Mechatroników, Mechaników, Ekonomistów, Handlowców, Logistyków, Hotelarzy, Budowlańców a także opiekunów tych kierunków kształcenia, wychowawców, nauczycieli – do przygotowania prezentacji.

Proponujemy, aby przedstawiona byłaby ona z uwzględnieniem różnych form prezentacji w/g własnego pomysłu i kreatywności (np.: film, pokaz slajdów, połączenie filmu i prezentacji i inne…).
Czas trwania prezentacji: do 5 minut. Filmy wykonać można aparatem fotograficznym, kamerą, telefonem komórkowym. Prezentacja powinna zawierać treści informacyjne związane ze specyfiką kierunku, ale liczymy też na poczucie humoru, które powinno Wam towarzyszyć w dziele tworzenia prezentacji.

Przygotowane prezentacje należy złożyć do sekretariatu szkoły, na płytach CD, do dnia 19 stycznia 2016 r.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 22 stycznia 2016 r.

Przygotowane prezentacje będą bardzo ważną formą prezentacji kierunku kształcenia wśród gimnazjalistów (prezentacje dla młodzieży klas III gimnazjalnych w ramach preorientacji zawodowej), umieszczone będą na stronie internetowej naszej szkoły.

Prace konkursowe pokażą zapewne, który z kierunków kształcenia najbardziej zaangażował się w pracę nad prezentacją, a tym samym pokaże, że jest to zgrany i kreatywny zespół młodych ludzi i ich nauczycieli.

Nagrody:

I miejsce: Puchar Dyrektora Szkoły dla najbardziej kreatywnego Technikum.
Wszystkie klasy TEGO Technikum otrzymują „Dzień Bez Odpytywania” w dowolnie wybranym dniu, do końca roku szkolnego.

Będą też nagrody niespodzianki.

Zapraszamy do pracy i do zabawy.


Skip to content