poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Komunikat dla honorowych krwiodawcówKomunikat dla honorowych krwiodawców

W dniu 25 września odbędzie się Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Akcja trwać będzie jak zwykle w godzinach 9.00 do 12.00, miejsce – sala konferencyjna warsztatów szkolnych. Zapraszamy stałych bywalców naszych akcji, ale także zapraszamy osoby, które w ostatnim czasie stały się pełnoletnie. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty (chodzi o PESEL), zjeść śniadanie. Jeśli w ostatnim czasie przekłuwaliście uszy czy też leczyliście się przy pomocy antybiotyków – niestety nie możecie oddać krwi. Dokładne informacje u Pań pielęgniarek, które przeprowadzą z Wami wywiad wstępny. Osoby, które w tym dniu oddadzą krew – otrzymują zwolnienie z zajęć lekcyjnych i słodki prowiant. Zapraszamy, podziel się życiem.

Bez-nazwy-1


Skip to content