poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

IV edycja Konkursu z Języków ObcychIV edycja Konkursu z Języków Obcych

W grudniu przed świętami Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole po raz czwarty Konkurs Językowy z języka angielskiego i niemieckiego. Tym razem rywalizacja przebiegała w formie pracy drużynowej. Zadania konkursowe zostały oparte na fragmentach utworu „Opowieści z Narnii ” C. S. Lewisa. Uczestnicy mogli ponownie zmierzyć się z tekstem oryginalnym i przetestować swoją sprawność rozumienia tekstu czytanego z języka angielskiego i niemieckiego. Nastrój świąteczny konkursu podkreśliły nie tylko treści tematyczne konkursu, lecz także gazetka poświęcona zwyczajom i tradycjom bożonarodzeniowym.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami konkursu zostali:

  1. miejsce – Natalia Mieszała i Małgorzata Mieszała, klasa II Tekho
  2. miejsce – Wiktoria Głowiak i Michał Brząkała, klasa III Tl
  3. miejsce- Wiktoria Fiołka i Piotr Nakonieczny, klasa III Thl

Pozostali uczestnicy konkursu też zaprezentowali się dobrze. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok :)

Organizatorzy konkursu: Katarzyna Joniak i Izabela Moska


Skip to content