poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Inga Garyga – III miejsce w finale wojewódzkiego konkursu fotograficznego: „Czysta woda wokół nas”Inga Garyga – III miejsce w finale wojewódzkiego konkursu fotograficznego: „Czysta woda wokół nas”

W dniu 17 maja 2019 roku odbyło się podsumowanie wojewódzkiego konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 3 w Łodzi i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
 „Czysta woda wokół nas” to temat nadesłanych na konkurs prac fotograficznych.

Cele konkursu: upowszechnianie wiedzy o przyrodzie i zmianach w niej zachodzących, zwrócenie uwagi na bogactwo walorów przyrodniczych w naszym otoczeniu, propagowanie idei dbałości o środowisko naturalne, promocja młodych talentów.
Miło nam poinformować, że:
uczennica klasy I Technikum Hotelarskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie – INGA GARYGA, zajęła w konkursie III miejsce!

Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia w dalszych poczynaniach artystycznych!


Skip to content