poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania – etap szkolnyIII Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania – etap szkolny

14 stycznia 2015 odbył się w naszej szkole I etap ogólnopolskiej III Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania organizowanej przez Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Celem Olimpiady jest zwiększenie zainteresowania problematyką gospodarczą i dostarczenie dodatkowej wiedzy ekonomicznej, służącej zrozumieniu zachodzących procesów gospodarczych. Ponadto udział w Olimpiadzie ma na celu rozbudzić i wzmocnić wśród młodzieży postawy i zachowania przedsiębiorcze.

W zmaganiach konkursowych przez 60 minut uczniowie rozwiązywali test zamknięty składający się z 50 pytań.

Szczegóły dotyczące Olimpiady można znaleźć na stronie www.olimpiada.zim.pcz.pl

Wyniki wraz z listą osób zakwalifikowanych do kolejnego etapu Olimpiady ogłoszone będą w dniu 31.01.2015 na ww. stronie. W zakładce Pliki do pobrania można sprawdzić, jaki test rozwiązywali uczestnicy Olimpiady oraz jego prawidłowe odpowiedzi.

Gratulujemy wszystkim 27 uczniom i uczennicom naszej szkoły – uczestnikom Olimpiady i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach konkursowych.

Szkolni organizatorzy Olimpiady:
Barbara Howis
Paulina Szkudlarek
Wioletta Żywioł


Skip to content