poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna – Etap regionalny w KutnieII Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna – Etap regionalny w Kutnie

W piątek 9 marca odbył się etap regionalny II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Olimpiada jest organizowana przez Uniwersytet Gdański oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Naszą szkołę reprezentował Wojciech Perkiewicz z klasy III Technikum Logistycznego. Opiekunem była mgr inż. Paulina Szkudlarek. Gospodarzem olimpiady był Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie. W zawodach okręgowych brało udział 20 uczniów z województwa łódzkiego. Przewodniczącym jury był przedstawiciel Uniwersytetu Gdańskiego – mgr Aleksander Jagiełło z Katedry Rynku Transportowego. Wyniki tego etapu poznamy 19 marca. Finaliści pojadą 6 kwietnia na etap ogólnopolski do Sopotu. Życzymy Wojciechowi powodzenia!


Skip to content