poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

I Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-LogistycznaI Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

Nasi Logistycy w Łowiczu na I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej

 10.03.2017 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  w Łowiczu był gospodarzem etapu okręgowego

I Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Uniwersytet Gdański.

 Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy drugiej Technikum Logistycznego :Tomasz Góral, Wiktoria Małys, Wojciech Perkiewicz, Justyna Świtoń, Patryk Wróbel, Patryk Wójciak. Rywalizowało ze sobą 43 uczniów z Pabianic, Skierniewic, Włocławka , Łodzi, i Wieruszowa. Z tej grupy 20 marca zostanie wyłonionych 11 uczniów, którzy pojadą na etap ogólnopolski do Trójmiasta.

Wszystkim życzymy powodzenia!


Skip to content